Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "SamWideC" |  vypnout filtr

RSS
123>

samwidec | HCV
20.09.2010, 13:22

Nenechávejte na sebe dělat fauly prosím, ty přesilovky jsou tragický. Když je soupeř v pěti - super hra. Když ve 4 - je to děs.

28.12.2009, 08:58

kasi71 má bohužel těžkou pravdu. A až tahle generace dospěje do seniorské repre, budeme rádi za plichtu s Lotyšskem, výhře v prodloužení nad Rakouskem apod.

15.12.2009, 13:27

TO Raina: OKi, do 10h sem hodim vzkaz.

15.12.2009, 10:21

To Raina: Tak já jsem v Liberci a právě sem přemýšlel, jestli ve středu pojedu, samozřejmě pak i zpět. Sice je teďka trochu kašílek a rýmička, ale jestli to bude ok jel bych a klíďo tě vzal. Smajlík *HRAC

25.11.2009, 19:30

A běžte už do prde.e to je fakt ostuda Smajlík

21.11.2009, 20:58

To Hanzz: No dokonce až tak, tak to vůůbec...

21.11.2009, 20:24

Proč se Čaloun už po druhé za sebou nechal zbytečně v posledních minutách vyloučit a zhatil tak veškeré šance na skórování? Od hráče s jeho zkušenostmi bych tohle fakt nečekal.

08.11.2009, 11:57

To doupi_SKS: přestříleli, to je možné, ale jaký stylem... do statistik se počítá i střela z půlky, která sotva doletí k brankářovi, pokud budeš počítat opravdu nebezpečné střely, myslím, že těžko bysme tuhle statistiku vyhráli a za druhé je to je statistika. Mě nevadí, že se prohraje, to je v pořádku, patří to h hokeji, ale vadí mi přístup a předvedená hra. Kromě pár minut ve třetí třetině, to byl bohužel žalostný výkon.

08.11.2009, 02:59

Nevím proč tady někdo furt píše počkáme, uvidíme, možná se to zlepší atd... je to holý nesmysl. Dnes(včera)první střela na bránu v 8 minutě za stavu 0:2...je to normální při domácím zápase? Panečku to jsou vstupy do utkání.Totální chaoz při hře v obraném pásmu,útok ve stylu zámoří - nahodit a urputný boj u mantinelu (to už je p.Jářábek prokouknuté), totální nemohoucnost vystřelit od modré a když už tak je to padající list,který vyrazí i vnitří vítr v bráně natož brankář. trošku jsem problém našel, pokud vidíte hráče ve 4h ráno na plech s cigárem v hubě, tak to o něčem svědčí a není to jen jeden případ - trenér prdí na disciplínu.Toto vše jsou důvody ke změně trenéra a přístupu hráčů. Ať si každý říká co chce ale bohužel je to pravda a pokud se nic nezmění za rok přivítáme 2.ligu, toť realita ve Vrchlabí

01.11.2009, 14:15

To JeffíkHCV: máš naprostou pravdu s těma přesilovkama, k tomu mi přijde trochu zmatek v rozestavení, není tlak do brány, střely od obránců jsou padající listy - s tim nemůže mít prvoligový brankář sebemenší problém. V čem je HCV opravdu dobrý jsou tahanice u mantinelů, ale jak se říká už od přípravky z rohu a bez střelby se gól dát nedá.

07.10.2009, 22:38

To Hanzz: Až půjdeš přříště psát onlajn, tak to napiš, já si půjdu vsadit Smajlík

20.02.2009, 20:36

Škoda to je, ani onlajny neuvidím, bo sme v Práglu na Draculovi :-)))

20.02.2009, 20:33

To Rebi: Já nejedu, kdybys to chtěl vědět Smajlík

20.02.2009, 20:20

To bilejhradec: Já jen že se furt mluvilo o 1 a nejednou už jsou 2.

20.02.2009, 20:18